Susipažinkite: Čerčilis, baltųjų meškų sostinė

Autorius: kelioniumanija.lt , 2013, Sausio 03d.

Kanados Manitobos provincijoje įsikūręs Čerčilis (Churchill) tituluojamas baltųjų meškų sostine. Užšalus Hadsono įlankai baltosios meškos čia išsiruošia į ruonių medžioklę.


Atokiai įsikūręs Čerčilis nepasiekiamas automobiliu. Vieninteliai būdai patekti į baltųjų meškų karalystę, Čerčilio miestelį – tai kelios valandos skrydžio nedideliu lėktuvu arba 36 valandų kelionė traukiniu iš Vinipego.

Spalio-lapkričio mėnesiai yra geriausias metas stebėti poliarines meškas. Dėl to miesteliui prigijo pasaulio poliarinių meškų sostinės vardas. Atvykėliai saugiai gali stebėti baltąsias meškas specialiuose šiam tikslui pritaikytuose autobusuose. Į Čerčilį gamtos mėgėjai taip pat atvyksta stebėti banginių ir paukščių. Tinkamas metas stebėti paukščius yra gegužės-rugpjūčio mėnesiai.

 

baltosios-meskos.jpg

 

Čerčilio miestelyje gyventojų skaičius neviršija 1000, o klimatas čia – subarktinis: vyrauja ilgos šaltos žiemos, o vasaros trumpos ir vėsios.

Kelionių portalo kelioniumanija.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško kelioniumanija.lt sutikimo draudžiama.SUŽINOKITE TIKSLIAS SKRYDŽIŲ KAINAS

Pasirinkite miestą, iš kurio vykstate.
Įveskite miesto, šalies arba oro uosto pavadinimą
Įveskite miesto, šalies arba oro uosto pavadinimą
Skrydis atgal
Suaugę 1
Vaikai (2-11 m.) 0
Kūdikiai (0-23 mėn.) 0
Jei kūdikiui kelionės metu sukanka dveji metai, prašome rezervuoti vaikišką bilietą.


Lankytinos vietos
Kelionių idėjos

GAUKhttp://www.kelioniumanija.lt/konkursas