Kelioniumanija.lt

Matyt, turėjau tai parašyti anksčiau, bet neparašiau. Tad rašau dabar, kai esu pilna įspūdžių jau iš kitos kelionės, bet prisimenu ir šią :)

Sugrįžimas

Po pirmo apsilankymo Egipte tiesiog niekaip negalėjom sugalvoti, kur norėtume labiau apsilankyti, nei... ten pat. Tikrai juokinga, nes juk galimybės - visas pasaulis. Bet vėl norėjosi šiltos jūros, saulės ir smėlio. Tad pasukom tuo pačiu keliu. Netgi pasirinkom tą patį kurortą, tik kitą viešbutį. Ir atostogos buvo vėl tobulos :) Kai rasiu, kur skaidresnis vanduo, įvairesnis maistas, margesnis povandeninis gyvenimas ir šiltsnė atmosfera - būtinai parašysiu.

Šįkart nusprendėm nuvažiuoti į Luksorą bei Karalių slėnį. Į Kairą - toli, tad nenorėjome gaišti tiek laiko. Be to - ir taip užtrukom visą dieną ir nuvargom kaip šuniukai. Bet man, taip nuo vaikystės nežinia kodėl besižavinčiai senovės Egiptu, eksursija labai patiko. Galbūt kažkam - tik griuvėsiai, o man - galimybė prisiliesti prie to, kas taip žavėjo iš skaitalų ir paveikslėlių knygose.

Šįkart du kartus plaukėm į jūrą. Žiauriai bijau vandens, bet kažkaip sugebėjau bespoksodama į žuvis visą valandą plaukti aplink didelį rifą. Aišku, su keletu panikos priepolių ir gurkšnių vandens.

Likusias dienas mirkinomės/snorkelinom jūroje pakrantėje ir ilsėjomės. Ir nors buvo kaip visad per trumpos atostogos, bet nusprendėme bent jau keletą metų į Egiptą nebegrįžti. Ne dėl to, kad turėčiau nors vieną priekaištą, tikrai ne dėl to :)


Padėkite mums, sau ir kitiems keliautojams!

Norime suprasti Jūsų kelionių tikslus bei įpročius, kad galėtume parengti ir pateikti Jums kuo aktualesnę ir įdomesnę informaciją keliautojų portale kelioniumanija.lt. Tam prašome atsakyti keletą klausimų.

Mygtukas