Kelioniumanija.lt

Teko lankytis Karkasono mieste-tvirtovėje.

Per daug išblizgintas Karkasonas

Teko lankytis Karkasono mieste-tvirtovėje. Iš tiesų galiu pasakyti, kad šiek tiek nuvylė. Nors visur rašoma, kad tai įspūdinga tvirtovė, bet iš tiesų tai labiau turistų prisigrūdusi vieta.

Miestukas gražus, bet galima sakyti pernelyg "išblizgintas". Vien restoranai ir suvenyrų parduotuvėlės. Įėjimas į viduje esančią tvirtovę kainavo apie 8 eurus, tačiau tikrai tikėjausi daugiau iš jos. Viskas gražiai tvarkingai atstatyta, tačiau nedaug belikę autentiškumo. Be to, ir ekspozicija labai skurdi.

Tai tiesiog, pafotografavom tuos bokštus, kiek gi gali į juos žiūrėti - apsisukom ir išvažiavom. Nežinau, kodėl rašoma, kad ten puikiai jaučiama Viduramžių dvasia - ji man primena turistų viliojimo vietą :)

Beje, apylinkėse yra ir daugiau gražių miestukų, nė į vieną nebuvom užsukę, bet iš tolo kai kurie tikrai įspūdingai atrodo.


Padėkite mums, sau ir kitiems keliautojams!

Norime suprasti Jūsų kelionių tikslus bei įpročius, kad galėtume parengti ir pateikti Jums kuo aktualesnę ir įdomesnę informaciją keliautojų portale kelioniumanija.lt. Tam prašome atsakyti keletą klausimų.

Mygtukas