Žiemos pramogos
Kur slidinėti Lenkijoje?
2014.12.27
Lenkija
Autorius:
KelioniuManija.lt
(Puslapis 1 iš 2)
Slidinėjimas Lenkijoje

Dauguma kaimyninės Lenkijos slidinėjimo kurortų įsikūrę šalies pietuose, ties siena su Slovakija. Tačiau ir visai netoli nuo Lietuvos yra lietuvių pamėgtų slidinėjimo centrų.

 

Szelment

Kadangi šis Lenkijos slidinėjimo centras yra bene arčiausiai Lietuvos, tad nenuostabu, kad čia dažnai išgirsime gimtąją kalbą: Szelment slidinėjimo trasas itin pamėgo dzūkai ir suvalkiečiai. Alytaus, Lazdijų, Marijampolės rajonų gyventojams iki Szelment tik kelios dešimtys kilometrų.

Szelment slidinėjimo centras įsikūręs netoliese Szypliszki miestelio, apie 15 km į šiaurę nuo Suvalkų. Slidinėjimo centre įrengtos 5 slidinėjimo trasos, kurios būna apšviestos tamsiu paros metu. Yra speciali trasa pradedantiesiems. Slidinėjimo centre veikia nedidelis 39 vietų viešbutukas, yra restoranas, slidinėjimo inventoriaus nuoma, teikiamos instruktorių paslaugos.

Szelment slidinėjimo centre 2014-2015 m. sezono vienos valandos kaina suaugusiems – 5-10 PLN.

www.wosir-szelment.pl

 

Bialka Tatrzanska

Apie 20 km nuo Zakopanės esančiame Bialka Tatrzanska slidinėjimo kurorte bendras trasų ilgis – apie 20 km, veikia 14 keltuvų. Tamsiu paros metu slidinėjimo trasos apšviečiamos. Ilgiausia kurorto trasa yra 1,9 km ilgio, jos aukščių skirtumas sudaro apie 150 m. Bialka Tatrzanska trasos įrengtos 680-910 m aukštyje. Šiam kurortui, kuris laikomas vienu moderniausių Lenkijoje, priklauso keli slidinėjimo centrai – Kotelnica, Kaniowka ir Bania. Vienos dienos slidinėjimo bilietas suaugusiems šiemet kainuoja apie 95 zlotus (~22 EUR).  

http://bialkatatrzanska.com/

 

Zakopanė

Netoli sienos su Slovakija Tatrų kalnuose įsikūrusi Zakopanė – vienas populiariausių ir geriausių Lenkijos slidinėjimo kurortų, nuo Krokuvos nutolęs apie 100 km. Miestelis įsikūręs 840 m aukštyje, o aukščiausia viršukalnė – beveik 2000 m aukštyje. Iš viso Zakopanės regione yra įrengta apie 50 keltuvų. Pagrindiniai slidinėjimo centrai yra šie: Kasprowy Wierch, Szymoszkowa, Nosal, Gubalowka. Zakopanės slidinėjimo centruose vienos dienos slidinėjimo bilietas 2014-2015 m. sezono metu kainuoja apie 100-138 zlotus (23-33 EUR).  

http://www.zakopane-life.com

 

15tatrai_zakopane.jpg 

 

KrynicaPasirinkite miestą, iš kurio vykstate.
Įveskite miesto, šalies arba oro uosto pavadinimą
Įveskite miesto, šalies arba oro uosto pavadinimą
Skrydis atgal
Suaugę 1
Vaikai (2-11 m.) 0
Kūdikiai (0-23 mėn.) 0
Jei kūdikiui kelionės metu sukanka dveji metai, prašome rezervuoti vaikišką bilietą.


Puslapis 1 iš 2 Kitas >>

Rašyti komentarą
Labiausiai skaitomi
kur-slidineti-italijos-slidinejimo-kurortai
Italijoje veikia apie 350 slidinėjimo centrų, kurių dauguma įsikūrę šalies šiaurėje, Dolomitinėse Alpėse. Apžvelgsime keletą didžiausių ir populiariausių Italijos slidinėjimo kurortų.
Naujausi
Kopenhagos Nyhavn
Šv. Velykų savaitgalis – tai tikrai puiki proga keliauti į Kopenhagą, kurioje patirsite tikrai daug įsimintinų įspūdžių.
 
 
 
Užsisakyk naujienas