555bool(false)  Powerscourt House and Gardens Airijoje | Kelionių manija
Kelioniumanija.lt

Powerscourt parkas, įkurtas už 20 min. kelio nuo Dublino, laikomas vienu gražiausių Airijoje, o gal net ir Europoje. Jis dar yra vadinamas „Airijos sodu“ ir lankytojus sužavi savo simetrija, išpuoselėtais sodais bei dailiais fontanais ir tvenkiniais.

Powerscourt sodai buvo įkurti 18 amžiuje – čia galima aplankyti itališką, japonišką sodus, taip pat rožyną. Sodas žavi įvairiais metų lakais – balandį žydi azalijos, magnolijos, visterijos, gegužės-birželio mėnesiais čia galima pasigrožėti rododendrų, alyvų, slyvų, obelų žiedais, liepą-rugpjūtį lankytojus džiugina žydinčios levandos bei įvairios vasarinės gėlės.

Parko apsuptame 17 amžiaus name rengiamos parodos. Parko ribose, apie 5 km nuo pagrindinio namo, šniokščia aukščiausias Airijos krioklys. Jo vanduo krenta iš 121 m aukščio. SUŽINOKITE TIKSLIAS SKRYDŽIŲ KAINAS

Pasirinkite miestą, iš kurio vykstate.
Įveskite miesto, šalies arba oro uosto pavadinimą
Įveskite miesto, šalies arba oro uosto pavadinimą
Skrydis atgal
Suaugę 1
Vaikai (2-11 m.) 0
Kūdikiai (0-23 mėn.) 0
Jei kūdikiui kelionės metu sukanka dveji metai, prašome rezervuoti vaikišką bilietą.


Kelionių idėjos

Padėkite mums, sau ir kitiems keliautojams!

Norime suprasti Jūsų kelionių tikslus bei įpročius, kad galėtume parengti ir pateikti Jums kuo aktualesnę ir įdomesnę informaciją keliautojų portale kelioniumanija.lt. Tam prašome atsakyti keletą klausimų.

Mygtukas