Praktinė informacija

Kelioniumanija.lt

Transportas. Kelių infrastruktūra Austrijoje yra gera. Vakarinėje šalies dalyje gausu tunelių per Alpes (kai kurie iš jų mokami).

Arbatpinigiai. Kartais arbatpinigiai būna įtraukti į sąskaitą, tuomet nebereikia papildomai mokėti. Restorano padavėjui įprasta palikti 2-3 eurus arbatpinigių.

Teatrai ir muziejai. Vienoje teatrų ir muziejų sezonas prasideda rugsėjo 1 d. Austrijoje apsilankymas teatre – itin svarbus visuomeninis įvykis, dėl to ir apranga privalo būti atitinkama.

Vairuotojams. Vairuojant draudžiama kalbėti telefonu be laisvųjų rankų įrangos. Didžiausias leistinas alkoholio kiekis vairuotojams – 0,5 promilės.

LR ambasada Austrijos respublikoje, Slovėnijos respublikai, Slovakijos respublikai, Kroatijos respublikai ir Lichtenšteino kunigaikštystei yra įsikūrusi Vienoje: Löwengasse 47/4, 1030 Vienna. Tel.:  (43 1) 718 5467 ,  (43) 664 451 00 73, el. paštas: amb.at@urm.lt.

Padėkite mums, sau ir kitiems keliautojams!

Norime suprasti Jūsų kelionių tikslus bei įpročius, kad galėtume parengti ir pateikti Jums kuo aktualesnę ir įdomesnę informaciją keliautojų portale kelioniumanija.lt. Tam prašome atsakyti keletą klausimų.

Mygtukas