555bool(false)  Eisriesenwelt ledo urvas Austrijoje | Kelionių manija
Kelioniumanija.lt

Paslaptingoje ledo karalijoje ir karščiausią vasaros dieną temperatūra nepakyla aukščiau nulio. Vienas įspūdingiausių ir ilgiausių ne tik Austrijoje, bet turbūt ir visame pasaulyje, Eisriesenwelt ledo urvas slypi į pietus nuo Zalcburgo esančiuose kalnuose, ties Verfenu.

Šis per 40 km ilgio urvas – bene ilgiausias ledo urvas ne tik Europoje, bet ir visame pasaulyje. Tačiau ledu padengta tik maždaug kilometro ilgio urvo atkarpa. Vanduo ir šaltis čia sukūrė meno šedevrus – ledo stalagmitus, arkas, kupolus, sustingusias kaskadas. Paslaptingoje Eisriesenwelt ledo karalijoje ir karštą vasaros dieną temperatūra nepakyla aukščiau nulio.

Eisriesenwelt ledo urvas lankytojams atviras tik šiltuoju sezonu: nuo gegužės 1 d. iki spalio pabaigos. Ekskursijas į ledo urvus lydi profesionalūs gidai. Jei rengiatės aplankyti šią ledo karaliją, nepamirškite šiltesnės aprangos – ekskursija stingdančio grožio urvuose trunka daugiau nei valandą. 

Unikalų požeminio ledyno grožį galima išvysti ir Slovakijoje – Demanovskos slėnyje esančiame Ladova urve galima taipogi išvysti ne tik akmeninių, bet ir ledinių stalaktitų, apledėjusių krioklių bei milžiniškų varveklių.

 

Informacija lankytojams (2014 m.):

  • Ledo urvai atviri kasdien nuo 9 iki 15.30 val. (tik gegužės – spalio mėn.) 
  • Įėjimas suaugusiems (pasikėlimas lyniniu keltuvu ir įėjimas į ledo urvus) – 22 EUR, vaikams – 12 EURSUŽINOKITE TIKSLIAS SKRYDŽIŲ KAINAS

Pasirinkite miestą, iš kurio vykstate.
Įveskite miesto, šalies arba oro uosto pavadinimą
Įveskite miesto, šalies arba oro uosto pavadinimą
Skrydis atgal
Suaugę 1
Vaikai (2-11 m.) 0
Kūdikiai (0-23 mėn.) 0
Jei kūdikiui kelionės metu sukanka dveji metai, prašome rezervuoti vaikišką bilietą.


Padėkite mums, sau ir kitiems keliautojams!

Norime suprasti Jūsų kelionių tikslus bei įpročius, kad galėtume parengti ir pateikti Jums kuo aktualesnę ir įdomesnę informaciją keliautojų portale kelioniumanija.lt. Tam prašome atsakyti keletą klausimų.

Mygtukas