Praktinė informacija

Kelioniumanija.lt

Ambasada. Artimiausia Lietuvos Respublikos diplomatinė atstovybė – tai Lietuvos Respublikos ambasada Turkijos Respublikoje.

Saugumas. LR Užsienio reikalų ministerija rekomenduoja nevykti į Iraną, ypač į neramius pasienio su Afganistanu, Pakistanu, Iraku, regionus. Pietryčių Irane gresia ginkluotų apiplėšimų ar pagrobimų pavojus. Rekomenduojama vengti viešo susibūrimo vietų ir demonstracijų. Mažiau pavojingos zonos – tai sostinė Teheranas ir kiti didesni Irano miestai.

Islamas. Rekomenduojama gerbti musulmonų tradicijas ir kulto vietas.

Sveikata. Vykstant į Iraną rekomenduojamas pilnas sveikatos draudimas.

Klimatas. Irano klimatas – subtropinis žemyninis. Persijos ir Omano įlankų pakrantėse vyrauja tropinis klimatas. Šalies pietuose žiemos būna švelnios, o vasaros – labai karštos. Šiaurės vakarinėje šalies dalyje žiemos paprastai šaltos, čia būna daug sniego, o vasaros būna karštos ir sausos. Kalnuose paprastai būna šalta. Teherane vidutinė sausio temperatūra +2°C, o liepos – +30°C.

Padėkite mums, sau ir kitiems keliautojams!

Norime suprasti Jūsų kelionių tikslus bei įpročius, kad galėtume parengti ir pateikti Jums kuo aktualesnę ir įdomesnę informaciją keliautojų portale kelioniumanija.lt. Tam prašome atsakyti keletą klausimų.

Mygtukas