555bool(false)  Žydroji lagūna Islandijoje | Kelionių manija
Kelioniumanija.lt

Islandija garsėja natūraliai trykštančiomis karštosiomis versmėmis. Bene žymiausia iš jų yra Žydroji lagūna (Blue Lagoon) – tai yra didelis melsvai žalias geoterminių šaltinių maitinamas ežeras. Pietvakarinėje Islandijos dalyje esantį ežerą nuolat gaubia migla, į orą kylą garų kamuoliai, sustiprinantys įspūdį.

Žydrosios lagūnos vanduo maišosi su šaltu jūros vandeniu. Vanduo šiame natūraliame vandens telkinyje visada būna 37-39 laipsnių šilumos.

Lagūnos vanduo turi daug gydomųjų savybių, dėl to čia yra įrengtas geoterminis spa centras ir visi norintys (už atitinkamą mokestį) gali pasinerti į šiltą lagūnos vandenį bei atgauti jėgas. Netgi teigiama, jog Žydroji lagūna yra islandų sveikatos ir grožio šaltinis.

 

Žydrosios lagūnos lankymas:

  • SPA centras paprastai dirba nuo 9 iki 21 val., vasarą darbo valandos gali būti ir dar ilgesnės, o nuo rugsėjo iki gegužės mėn. – trumpesnės.
  • Apsilankymas suaugusiems kainuoja 35-40 EUR (vaikams iki 13 metų – nemokamai).SUŽINOKITE TIKSLIAS SKRYDŽIŲ KAINAS

Pasirinkite miestą, iš kurio vykstate.
Įveskite miesto, šalies arba oro uosto pavadinimą
Įveskite miesto, šalies arba oro uosto pavadinimą
Skrydis atgal
Suaugę 1
Vaikai (2-11 m.) 0
Kūdikiai (0-23 mėn.) 0
Jei kūdikiui kelionės metu sukanka dveji metai, prašome rezervuoti vaikišką bilietą.


Padėkite mums, sau ir kitiems keliautojams!

Norime suprasti Jūsų kelionių tikslus bei įpročius, kad galėtume parengti ir pateikti Jums kuo aktualesnę ir įdomesnę informaciją keliautojų portale kelioniumanija.lt. Tam prašome atsakyti keletą klausimų.

Mygtukas