Kelioniumanija.lt

Palanga – bene populiariausias pajūrio kurortas Lietuvoje. Tai gana triukšmingas kurortas, pritraukiantis minias poilsiautojų ne tik iš Lietuvos.

Palangos apylinkėse žmonės gyveno jau prieš IV-II tūkst. metų pr. Kr. Ilgą laiką gyventojai čia vertėsi žvejyba, gintaro rinkimu ir prekyba. Čia atvykdavę pirkliai iš užsienio supirkdavo arba mainydavo įvairiausiais gėrybes – kailius, medų, gintarą – kuriuos gabendavo į tolimus kraštus.

Lankytinos vietos:

  • Palangos gintaro muziejus – grafų Tiškevičių rūmuose įkurtas muziejus, kuriame supažindinama su gintaru, jo atsiradimu, paplitimu, gavyba, apdirbimu. Čia demonstruojami archeologiniai radiniai, įvairūs gaminiai, papuošalai iš gintaro.
  • Palangos botanikos parkas – vienas iš gražiausių parkų Lietuvos pajūryje. Parkas užima apie 100 ha plotą.
  • Birutės kalnas – tai aukščiausia pajūrio kopa Palangoje. Pasak legendos, šio kalno papėdėje vaidilutė Birutė kūrenusi šventąją ugnį, o vėliau tapo Lietuvos Didžiojo kunigaikščio Kęstučio žmona.
  • Palangos tiltas į jūrą

 SUŽINOKITE TIKSLIAS SKRYDŽIŲ KAINAS

Pasirinkite miestą, iš kurio vykstate.
Įveskite miesto, šalies arba oro uosto pavadinimą
Įveskite miesto, šalies arba oro uosto pavadinimą
Skrydis atgal
Suaugę 1
Vaikai (2-11 m.) 0
Kūdikiai (0-23 mėn.) 0
Jei kūdikiui kelionės metu sukanka dveji metai, prašome rezervuoti vaikišką bilietą.


Padėkite mums, sau ir kitiems keliautojams!

Norime suprasti Jūsų kelionių tikslus bei įpročius, kad galėtume parengti ir pateikti Jums kuo aktualesnę ir įdomesnę informaciją keliautojų portale kelioniumanija.lt. Tam prašome atsakyti keletą klausimų.

Mygtukas