555bool(false)  Staatlicher Hofkeller vyno rūsys Vokietijoje | Kelionių manija
Kelioniumanija.lt

Viename iš Bavarijos žemės miestų, Viurcburge, esantis Staatlicher Hofkeller vyno rūsys yra vienas seniausių vyno rūsių visame pasaulyje. 

Į šį vyno rūsį, kaip ir į kitus tris Viurcburge esančius vyno rūsius, yra organizuojamos ekskursijos. Tiesa, jos vyksta tik vokiečių kalba, todėl angliškai kalbantį gidą reikėtų užsakyti iš anksto. 

Viurcburgas (vok. Würzburg) laikomas vienu išskirtiniausių Bavarijos miestu, kadangi jis garsėja Frankonijos vynu, nors Bavarija yra pagrįstai laikoma alaus kraštu.

Staatlicher Hofkeller vyno rūsys užima apie 4500 kv.m plotą, o jo koridorių ilgis sudaro beveik 900 m. Rūsio sienų storis sudaro iki 6 metrų. Temperatūra rūsio viduje siekia apie 15-18 laipsnių šilumos.

Staatlicher Hofkeller vyno rūsys yra įrengtas viename žymiausių Viurcburgo pastatų – Residenz. SUŽINOKITE TIKSLIAS SKRYDŽIŲ KAINAS

Pasirinkite miestą, iš kurio vykstate.
Įveskite miesto, šalies arba oro uosto pavadinimą
Įveskite miesto, šalies arba oro uosto pavadinimą
Skrydis atgal
Suaugę 1
Vaikai (2-11 m.) 0
Kūdikiai (0-23 mėn.) 0
Jei kūdikiui kelionės metu sukanka dveji metai, prašome rezervuoti vaikišką bilietą.


Kelionių idėjos

Padėkite mums, sau ir kitiems keliautojams!

Norime suprasti Jūsų kelionių tikslus bei įpročius, kad galėtume parengti ir pateikti Jums kuo aktualesnę ir įdomesnę informaciją keliautojų portale kelioniumanija.lt. Tam prašome atsakyti keletą klausimų.

Mygtukas